چاي سبز تيما

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

قيمت :

از ديگر محصولات دمنوش هاي گياهي توليد شده توسط شرکت چاي سبز رفاه محصولي با عنوان چاي عسل است. اين دمنوش گياهي ترکيبي از چاي سبز لاغري و عسل مي باشد و داراي فوايد و خواص مختلفي از جمله کاهش وزن و لاغري مي باشد.قبل از اينکه بخواهيم به معرفي اين دمنشو بپردازيم بايد بگوييم که شرکت فوق در زمينه توليد ديگر دمنوش هاي گياهي با طعم و مزه هاي زير نيز فعاليت مي کند :


چاي عسل


 


 


چاي هل


چاي نعناع


چاي دارچين


چاي سيب


چاي هلو


چاي زعفران


چاي ليمو


چاي بهار نارنج


چاي ياس


چاي جينسينگ


چاي زيره


 


اما در مورد اين دمنوش و روش هاي تهيه ان از طريق فروشگاه ما شما مي توانيد به صورت زير عمل نماييد :


چگونه مي توانم براي خريد چاي عسل رفاه اقدام کنم ؟


در هر کجاي کشور که باشيد شما مي توانيد ابتدا محصول خود را دريافت کرده و سپس وجه کالا را به مامور پست بپردازيد.ما براي شما چند روزش جهت سفارش اين کالا در نظر گرفته ايم :


کافيست تا بروي دکمه خريد پستي در زير کليک کرده وسفارش خود را به صورت آنلاين ثبت نماييد.


مي توانيد با شماره تلفن 09361633010 تماس گرفته و سفارش خود را  تلفني ثبت نماييد.


همچنين مي توانيد مشخصات کامل پستي شامل آدرس و کد پستي و نام محصول و نام گيرنده را به شماره بالا پيامک داده و از اين طريق سفارش خود را ثبت نماييد.


 


چگونه از تخفيف ويژه در هنگام خريد اين دمنوش لاغري برخوردار شويد ؟


در حالت عادي شما با خريد يک بسته زا يان محصول به تعداد 125 عدد تي بگ دريافت خواهيد کرد . اما اگر مي خواهيد به صورت همزمان اقدام به سفارش تعداد بيشتري از اين محصول را دهيد ما براي شما تخفيف ويژه اي را در نظر گرفته ايم که به شرح زير است :


 


خريد چاي عسل در قالب يک بسته 125 عددي تي بگ ( بدون تخفيف) با قيمت
خريد چاي دمنوش عسل در قالب سه بسته 375 عددي تي بگ ( همراه با تخفيف ) با قيمت
خريد چاي دمنوش عسل در قالب پنج بسته 625 عددي تي بگ ( همراه با تخفيف) با قيمت


دمنوش عسل


در مورد خواص بي نظير چاي سبز قبلا مقالات مختلفي را در سايت ارائه کرده ايم , يکي از مهمترين خواصي که اين گياه دارد کاهش وزن و لاغري است. در واقع گياه چاي سبز مي تواند ميزان سوخت و ساز بدن را بالا برده و براي فرد کاهش اشتها را به همراه داشته باشد.ترکيب آن با عسل باعث شده تا در واقع خاصيت چربي سوزي قوي تري بيابد و بتوان از ان در جهت رسيدن به تناسب اندام مناسب استفاده کرد.اين خاصيت دقيقا شبيه به دمنوش چاي سبز تيما و يا چاي سبز دکتر سينا مي باشد.


 


طبق تحقيقات به عمل آمده افرادي که به صورت مداوم اقدام به نوشيدن چاي عسل کرده اند بعد از مدتي نسبت به مصرف مواد کربوهيدارتي احساس بي ميلي کرده و اين نشان مي دهد که در واقع کاهش اشتها را براي فرد به همراه آورده است و در واقع اشتهاي کاذب را در شما از بين مي برد.


بهتر است به دليل شيرين بودن ماده عسل افراد ديابتي قبل از آنکه بخواهند اقدام به مصرف اين نوشيدني کنند حتما با پزشک خود در اين مورد م نمايند.


 


اين محصول يکي از بهترين دمنوش هايي است که مي توانيد براي کاهش وزن از ان استفاده نماييد. در اين ميان محصولات مشابه ديگري که مي توانيد به منظو رکاهش وزن از آنها استفاده کنيد  را در سايت قرار داده ايم , محصولاتي همچون :


قهوه سبز سهله


قهوه 111


چاي سفيد


چاي ترش


 


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها